Silverbestick 1900-tal

Silverbestick 1900-tal
Silverbestick 1900-tal
Silverbestick 1900-tal
Silverbestick 1900-tal
Silverbestick 1900-tal
Silverbestick 1900-tal
Silverbestick 1900-tal
Silverbestick 1900-tal
Silverbestick 1900-tal
Silverbestick 1900-tal
Silverbestick 1900-tal
Silverbestick 1900-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

MATSKEDAR, 7 st, KOMPOTTSKEDAR, 3 st, SMÖRGÅSGAFFLAR, 6 st, SMÖRGÅSKNIVAR, 6 st, BORDSGAFFLAR, 2 st, PASTEJKINVAR, 2 st, OSTKNIV, silver, Sverige samt Dankmark, 1900-tal, vikt exkl. pastej samt ostkniv ca 890 g

Zustandsbeschreibung

Gravyer, bucklor, siltage

585292

2018-10-27