Klubbat för:
1 500 SEK
1 500 SEK
BORDSLAMPA, sk. Bouilottelampa, 1900-talets senare del, empirestil, 3-armad, fot och stam i mässing, höj- och sänkbar grön plåtskärm, höjd ca 62 cm
Skärm med slitage
585301
2018-10-30