Skåp 1700-tal
Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKÅP, 1700-tal, bemålad furu, tvådelat, övre delen med 3 lådor samt dörrpar med bakomliggande hyllplan, nedre delen med dörrpar med bakomliggande hyllplan, höjd ca 203, 136x57 cm
Renoverad, kompletterad, slitage, senare målning senare lås på övre delen, märken, repor, fläckar, torrsprickor, spår av trämask
585319
2018-10-27