Skåp 1700-tal

Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKÅP, 1700-tal, bemålad furu, tvådelat, övre delen med 3 lådor samt dörrpar med bakomliggande hyllplan, nedre delen med dörrpar med bakomliggande hyllplan, höjd ca 203, 136x57 cm

Renoverad, kompletterad, slitage, senare målning senare lås på övre delen, märken, repor, fläckar, torrsprickor, spår av trämask

585319

2018-10-27