Fåtöljer Dux

Fåtöljer Dux
Fåtöljer Dux
Fåtöljer Dux
Fåtöljer Dux
Fåtöljer Dux
Fåtöljer Dux
Fåtöljer Dux
Fåtöljer Dux
Fåtöljer Dux
Fåtöljer Dux
Fåtöljer Dux
Fåtöljer Dux

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, Dux, stålrör, läderklädsel, sitthöjd ca 40 cm

Kraftigt slitage, saknar 2 hjul, saknar knappar, klädsel med hål

585321

2018-10-30