Jaktsvärd

Jaktsvärd
Jaktsvärd
Jaktsvärd
Jaktsvärd
Jaktsvärd
Jaktsvärd
Jaktsvärd
Jaktsvärd
Jaktsvärd
Jaktsvärd

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HIRSCHFÄNGER/ JAKTSVÄRD, 1800-talets första hälft, skålslipad klinga med dekor av jaktscener, korsformat fäste i mässing, längd ca 68 cm

Slitage, klinga med hack

585329

2018-10-30