Urna majolika 1800-talets slut

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

URNA, majolika, 1800-talets slut, polykrom dekor, kartuscher med motiv av nymfer, höjd ca 46 cm

Hänklar med lagningar

585344

2018-11-02