Pär Siegård handtryck

Pär Siegård handtryck
Pär Siegård handtryck
Pär Siegård handtryck
Pär Siegård handtryck

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PÄR SIEGÅRD (1877-1961): Figurkomposition, signerad och daterad Pär Siegård 1932, 4/20, handtryck, 22x11 cm

gulnad, ej examinerad ur ram

585348

2018-10-31