Gunilla Allard "Sahara" fåtöljer, 1 par

Gunilla Allard
Gunilla Allard
Gunilla Allard
Gunilla Allard
Gunilla Allard
Gunilla Allard
Gunilla Allard
Gunilla Allard
Gunilla Allard
Gunilla Allard

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GUNILLA ALLARD, fåtöljer, 1 par "Sahara", märkta Lammhults, 2000-tal, armlän i valnöt, stomme i förkromat stål, svart klädsel, sitthöjd ca 39 cm

Ingår i temaauktionen Scandinavian design

Smärre bruksslitage

585364

2018-11-29