Gunilla Allard "Sahara" fåtöljer, 1 par
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
GUNILLA ALLARD, fåtöljer, 1 par "Sahara", märkta Lammhults, 2000-tal, armlän i valnöt, stomme i förkromat stål, svart klädsel, sitthöjd ca 39 cm
Ingår i temaauktionen Scandinavian design
Smärre bruksslitage
585364
2018-11-29