Ikon Johannes döparen
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
IKON, Johannes döparen, Södra Ryssland, 1800-talets andra hälft, tempera samt förgyllning på pannå, ca 32x25 cm
Detta föremål ingår i en temaauktion med ikoner
Nagg, färgbortfall och retuscher
585368
2018-10-30