Johannes Andersen fåtölj

Johannes Andersen fåtölj
Johannes Andersen fåtölj
Johannes Andersen fåtölj
Johannes Andersen fåtölj
Johannes Andersen fåtölj
Johannes Andersen fåtölj
Johannes Andersen fåtölj
Johannes Andersen fåtölj

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOHANNES ANDERSEN, "Capri", fåtölj, Trensum, Danmark, 1960-tal, stoppad klädsel i svart skinn, på förkromad kryssfot, sitthöjd ca 42 cm

Foten något skev och behöver justeras, klädseln med slitage

585394

2018-10-30