Johannes Andersen fåtölj
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JOHANNES ANDERSEN, "Capri", fåtölj, Trensum, Danmark, 1960-tal, stoppad klädsel i svart skinn, på förkromad kryssfot, sitthöjd ca 42 cm
Foten något skev och behöver justeras, klädseln med slitage
585394
2018-10-30