Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NAEMI ERIKSSON (1920-2002): "I Blomsterlandet", signerad Naemi Eriksson, olja på duk, ca 61x80 cm
Ett mindre hål i duken
585399
2018-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här