Kompositioner grafiska blad

Kompositioner grafiska blad
Kompositioner grafiska blad
Kompositioner grafiska blad
Kompositioner grafiska blad
Kompositioner grafiska blad
Kompositioner grafiska blad

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): (3) Kompositioner, 3 st, signerade och daterade -92, etikett a tergo Arne Heine, grafiska blad, rammått ca 50x50 cm

585417

2018-11-01