Sideboard teak

Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDEBOARD, 1960-tal, sannolikt Svenska Möbelfabriken, fanérat i teak, handtag i ek, nyckelbussningar i mässing, höjd ca 80, 180x44 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Brukslitage, skivan med märken, benställning med fanérbortfall (höger)

585427

2018-11-03