Sideboard teak
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIDEBOARD, 1960-tal, sannolikt Svenska Möbelfabriken, fanérat i teak, handtag i ek, nyckelbussningar i mässing, höjd ca 80, 180x44 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Brukslitage, skivan med märken, benställning med fanérbortfall (höger)
585427
2018-11-03