Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRINDA, 1900-talets första kvartal, stomme i polykromt bemålat trä, textilklädd sits, metallskodda hjul, höjd ca 40 cm, längd ca 60 cm
Åldersrelaterat slitage, patina
585435
2018-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här