Skrinda

Skrinda
Skrinda
Skrinda
Skrinda
Skrinda
Skrinda
Skrinda
Skrinda

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRINDA, 1900-talets första kvartal, stomme i polykromt bemålat trä, textilklädd sits, metallskodda hjul, höjd ca 40 cm, längd ca 60 cm

Åldersrelaterat slitage, patina

585435

2018-10-30