Vitrinskåp rokokostil

Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VITRINSKÅP, rokokostil,1900-talets andra hälft, fanerat med mahogny, rundade hörn, hyllplan i glas, bakstycke klätt i vinröd plysch, med belysning, höjd ca 143 cm, 70x36 cm

585440

2018-11-02