Stig Claesson färglitografier

Stig Claesson färglitografier
Stig Claesson färglitografier
Stig Claesson färglitografier
Stig Claesson färglitografier
Stig Claesson färglitografier
Stig Claesson färglitografier
Stig Claesson färglitografier
Stig Claesson färglitografier
Stig Claesson färglitografier
Stig Claesson färglitografier

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STIG CLAESSON, Slas (1928-2008): (5) Landskap och djur, signerade och daterade -76 samt 75, färglitografier, numrerade 143/300, ca 40x50 cm

Något gulnade

585441

2018-10-30