Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STIG CLAESSON, Slas (1928-2008): (5) Landskap och djur, signerade och daterade -76 samt 75, färglitografier, numrerade 143/300, ca 40x50 cm
Något gulnade
585441
2018-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här