Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ASTRID ANCKERS ÖMAN ( 1891-1953): Kvinnoporträtt, olja på duk, signerad A Anckers, ca 48x34 cm
585442
2018-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här