Fåtöljer Danmark teak
Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, Danmark, 1950/60-tal, massiv teak, lösa dynor klädda i mörkblå textil, etikettmärkt "Danish furniture makers control", sitthöjd ca 39 cm
Slitage, fläckar, delvis torkad sadelgjord
585444
2018-10-30