Fåtöljer Danmark teak

Fåtöljer Danmark teak
Fåtöljer Danmark teak
Fåtöljer Danmark teak
Fåtöljer Danmark teak
Fåtöljer Danmark teak
Fåtöljer Danmark teak
Fåtöljer Danmark teak
Fåtöljer Danmark teak
Fåtöljer Danmark teak
Fåtöljer Danmark teak
Fåtöljer Danmark teak
Fåtöljer Danmark teak
Fåtöljer Danmark teak
Fåtöljer Danmark teak

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, Danmark, 1950/60-tal, massiv teak, lösa dynor klädda i mörkblå textil, etikettmärkt "Danish furniture makers control", sitthöjd ca 39 cm

Slitage, fläckar, delvis torkad sadelgjord

585444

2018-10-30