Boksnurra svartbetsad
2018-10-30
585445
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BOKSNURRA, 1900-talets andra hälft, svartbetsad, på trissor, höjd ca, 105,5x55 cm
Slitage, smärre skador