Spegel med konsol

Spegel med konsol
Spegel med konsol
Spegel med konsol
Spegel med konsol
Spegel med konsol
Spegel med konsol
Spegel med konsol
Spegel med konsol
Spegel med konsol
Spegel med konsol

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL med konsol, rokokostil, konsol med lös stensskiva, 1900-talets senare hälft, spegel mått:
ca 140x56, bord mått: höjd ca 61, 65x23 cm

Krön med smärre skador, förgyllningsslitage

585452

2018-10-30