Skrivbord
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, teak, 1900-andra hälft, tre lådor i sargen, uppsats med 6 lådor samt brevfack, nyckel saknas, höjd ca 74, 120x65,5 cm
Slitage, blekt på skrivbordsytan samt på fåtal andra ställen, mindre repor, mindre fuktskada på skiva
585456
2018-10-30