Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, teak, 1900-andra hälft, tre lådor i sargen, uppsats med 6 lådor samt brevfack, nyckel saknas, höjd ca 74, 120x65,5 cm

Slitage, blekt på skrivbordsytan samt på fåtal andra ställen, mindre repor, mindre fuktskada på skiva

585456

2018-10-30