Biblioteksstege viktoriansk stil

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIBLIOTEKSSTEGE, samtida, viktoriansk stil, bemålad i himmelsblått, höjd 80, 45x50 cm

Brusslitage, repor

585460

2018-11-01