Haruo Sezaki oljemålning

Haruo Sezaki oljemålning
Haruo Sezaki oljemålning
Haruo Sezaki oljemålning
Haruo Sezaki oljemålning
Haruo Sezaki oljemålning
Haruo Sezaki oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HARUO SEZAKI (1907-?): Vass, signerad och daterad -49, olja på duk, ca 38x46 cm

585465

2018-10-31