Lars Erik Falk färglitografi

Lars Erik Falk färglitografi
Lars Erik Falk färglitografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS ERIK FALK (född 1922): komposition, signerad Lars Falk Erik, 40/60, färglitografi, bildmått 45x35 cm

Gulnad

585472

2018-10-30