Paul Gadegaard färglitografi

Paul Gadegaard färglitografi
Paul Gadegaard färglitografi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PAUL GADEGAARD (1920-1996) komposition, signerad Gadegaard, färglitografi, 140/150, ca 45x54 cm

Gulnader

585478

2018-10-30