Gamla Stans Lampverkstad vägglampor
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GAMLA STANS LAMPVERKSTAD, väggarmaturer, 1 par, 1900-talets andra hälft, lampskärm i polykromt bemålad och glaserad keramik i form av andhuvud, fäste i mässing, etikettmärkta Gamla Stans Lampverkstad, längd ca 30 cm
Smärre slitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
585482
2018-10-31