Gamla Stans Lampverkstad vägglampor

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GAMLA STANS LAMPVERKSTAD, väggarmaturer, 1 par, 1900-talets andra hälft, lampskärm i polykromt bemålad och glaserad keramik i form av andhuvud, fäste i mässing, etikettmärkta Gamla Stans Lampverkstad, längd ca 30 cm

Smärre slitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

585482

2018-10-31