Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
RADIOAPPARAT, Philips, 1940-tal, fanerad med mahogny, vred och knappar av plast, höjd ca 36, längd ca 52, bredd ca 22 cm
Slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
585512
2018-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här