Märklin ST800 motorvagnståg
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MÄRKLIN MOTORVAGNSTÅG ST 800, spår Ho, 1950-tal 3 delar, vit /rödlackerat, fabriksförpackning som delvis saknar inredning medföljer
Lackskador, takströmskenor saknas, senare kompletterat med släpskenor, delvis omlackerad
585528
2018-11-03