Vitrinskåp Louis XVI-stil 1900-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VITRINSKÅP, Louis XVI-stil, A.B G Lidner Hälsingborg, omkring 1900-talets mitt, brännmärkt A Lidner, fanerat i lövträ, förgyllda detaljer, 3 hyllplan i glas, höjd ca 153, 72x37 cm

Smärre märken

585546

2018-11-01