Antoni Tàpies "Letter X" färglitografi 1972

Antoni Tàpies
Antoni Tàpies
Antoni Tàpies
Antoni Tàpies

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANTONI TÀPIES (Spanien, 1923-2012), "Letter X", från Derrière le Mirroir nr 200, 1972, signerad och numrerad Tapies 16/75, färglitografi, bladmått ca 44x59 cm

Ej examinerad ur ram

585548

2018-10-31