Arne Norell

Arne Norell
Arne Norell
Arne Norell
Arne Norell
Arne Norell
Arne Norell
Arne Norell
Arne Norell

Klubbat för:

7 200 SEK

5 000 SEK

ARNE NORELL, soffa, "Cromwell", 1900-talets andra hälft, klädsel i skinn, lösa plymåer, sitthöjd 42, längd 211 cm

Slitage, blekt, fläckar

585549

2018-10-30