Klubbat för:
7 200 SEK
5 000 SEK
ARNE NORELL, soffa, "Cromwell", 1900-talets andra hälft, klädsel i skinn, lösa plymåer, sitthöjd 42, längd 211 cm
Slitage, blekt, fläckar
585549
2018-10-30