Tillbaka till katalog

Girard Perregaux damarmbandsur

Girard Perregaux damarmbandsur
Girard Perregaux damarmbandsur
Girard Perregaux damarmbandsur
Girard Perregaux damarmbandsur
Girard Perregaux damarmbandsur
Girard Perregaux damarmbandsur
Girard Perregaux damarmbandsur
Girard Perregaux damarmbandsur

Klubbat för:

1 200 SEK

Estimate

3 000 SEK

Description

GIRARAD PERREGAUX, damarmbandsur, 18 k vitguld (boett), 1960/70-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 9586, integrerad länk i vitmetall, diameter 19 mm, längd ca 17,5 cm

Condition

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Auktionsnummer:

585551

Date:

2018-10-30