Rökbord och lampa

Rökbord och lampa
Rökbord och lampa
Rökbord och lampa
Rökbord och lampa
Rökbord och lampa
Rökbord och lampa
Rökbord och lampa
Rökbord och lampa
Rökbord och lampa
Rökbord och lampa

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖKBORD, BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, koppar med stomme i trä, bordets höjd ca 71, diameter 57, bordslampans höjd exkl lampsockel ca 56 cm

Lös lampsockel, slitage, bucklor

585565

2018-10-30