Olle Nordberg oljemålning

Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

OLLE NORDBERG (1905-1986): "Frieriet", signerad och daterad Olle Nordberg, olja på pannå, ca 33x41 cm

585570

2018-10-30