Josef Ekberg praktskål lysterglasyr Gustavsberg

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOSEF EKBERG, praktskål, porslin, 1920-tal, senjugend, med hänklar, för Gustavsberg, lysterglasyr i grönt och rosa, dekor i guld, diameter ca 27, höjd 21 cm

Obet. nagg

585575

2018-10-30