Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOSEF EKBERG, praktskål, porslin, 1920-tal, senjugend, med hänklar, för Gustavsberg, lysterglasyr i grönt och rosa, dekor i guld, diameter ca 27, höjd 21 cm
Obet. nagg
585575
2018-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här