Edith Fischerström oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

7 000 SEK

EDITH FISCHERSTRÖM (1881-1967): Porträtt, signerad och daterad E Fischerström 1912, olja duk, ca 50x61 cm

585583

2018-11-08