Universal Geneve herrarmbandsur

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

UNIVERSAL GENEVE, armbandsur, gulddoublé, 1990-tal, quartz, safirglas, datum, boettnr. 555.200, serienr. 68089, läderband med originalspänne i gulddoublé, diameter 32,5 mm

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, smärre slitage

585587

2018-10-31