Universal Geneve herrarmbandsur
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
UNIVERSAL GENEVE, armbandsur, gulddoublé, 1990-tal, quartz, safirglas, datum, boettnr. 555.200, serienr. 68089, läderband med originalspänne i gulddoublé, diameter 32,5 mm
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, smärre slitage
585587
2018-10-31