Skisser
2018-11-09
585590
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKISSER, 2 st, porträtt, rödkrita och blyerts, 1800-tal, bladstrl 42x34 cm - 38x28 cm, oramade blad.
Ställvis kraftigt slitage. Revor och skador.