Göran Brunius oljemålning
Valmis
2018-10-31
585591
| Korkein tarjous | 3 400 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
GÖRAN BRUNIUS (1911-2005), kustlandskap med vy över klippor, signerad Göran Brunius samt. monogramsignerad GB, olja på duk, ca 66x96 cm