Raymond Weil herrarmbandsur
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
RAYMOND WEIL, armbandsur, gulddoublé (10 micron), 1990-tal, quartz, safirglas, datum, boettnr. 5600, läderarmband, originalspänne i gulddoublé, 25x34 mm
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, bruklsslitage
585593
2018-10-31