Ikon uppståndelsen

Ikon uppståndelsen
Ikon uppståndelsen
Ikon uppståndelsen
Ikon uppståndelsen

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

IKON, uppståndelsen med de fyra evangelisterna avbildade, Norra Ryssland, 1800-talets första hälft, ca 31x26,5 cm

Detta föremål ingår i en temaauktion med ikoner

Slitage, mindre färgbortfall samt retuscher

585597

2018-10-30