Ikon uppståndelsen
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
IKON, uppståndelsen med de fyra evangelisterna avbildade, Norra Ryssland, 1800-talets första hälft, ca 31x26,5 cm
Detta föremål ingår i en temaauktion med ikoner
Slitage, mindre färgbortfall samt retuscher
585597
2018-10-30