Grafiska blad och teckningar

Grafiska blad och teckningar
Grafiska blad och teckningar
Grafiska blad och teckningar
Grafiska blad och teckningar
Grafiska blad och teckningar
Grafiska blad och teckningar
Grafiska blad och teckningar
Grafiska blad och teckningar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRAFISKA BLAD, ca 10 st, etsningar och grafik, 1800/1900-tal, samt två teckningar troligen 1800-tal, varierande storlek 19,5x16, 30x21 - 39,5 x 50 cm.

Skador, slitage, gulnade, veck, revor, ej fullständigt genomgångna.

585602

2018-11-10