Grafiska blad och teckningar
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GRAFISKA BLAD, ca 10 st, etsningar och grafik, 1800/1900-tal, samt två teckningar troligen 1800-tal, varierande storlek 19,5x16, 30x21 - 39,5 x 50 cm.
Skador, slitage, gulnade, veck, revor, ej fullständigt genomgångna.
585602
2018-11-10