Rörstrand figurin

Rörstrand figurin
Rörstrand figurin
Rörstrand figurin
Rörstrand figurin
Rörstrand figurin
Rörstrand figurin
Rörstrand figurin
Rörstrand figurin

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RÖRSTRAND, figurin, porslin, 1900-talets början, i form av skata, höjd ca 19 cm

Flertalet nagg

585618

2018-10-30