Royal Copenhagen

Royal Copenhagen
Royal Copenhagen
Royal Copenhagen
Royal Copenhagen
Royal Copenhagen
Royal Copenhagen
Royal Copenhagen
Royal Copenhagen

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KUNGLIG DANSK, 2 dlr., porslin, Danmark, 1900-talets första hälft, i form av elefant (501) och grävlig, polykromt bemålade, längd ca 19-20, höjd 8-17 cm

Snabeln med spricka/lagning

585619

2018-10-30