Skulptur soldat 1900-tal

Skulptur soldat 1900-tal
Skulptur soldat 1900-tal
Skulptur soldat 1900-tal
Skulptur soldat 1900-tal
Skulptur soldat 1900-tal
Skulptur soldat 1900-tal
Skulptur soldat 1900-tal
Skulptur soldat 1900-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKULPTUR, soldat med gevär, 1900-tal, försilvrad brons, höjd ca 25 cm

Slitage

585632

2018-11-01