Skulptur soldat 1900-tal
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
SKULPTUR, soldat med gevär, 1900-tal, försilvrad brons, höjd ca 25 cm
Kuntoraportti
Slitage
585632
Päivämäärä:
2018-11-01