Skåp, 1800-tal
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÅP, omkring slutet av 1800-talet, mörkbetsad furu, tvådelat, övre delen med ett dörrpar med bakomliggande hyllplan, nedre delen med ett dörrpar med bakomliggande hyllplan, beslag av mässing, höjd ca 200, bredd 110, djup 48 cm
Bruksslitage
585633
2018-10-31