Skåp, 1800-tal

Skåp, 1800-tal
Skåp, 1800-tal
Skåp, 1800-tal
Skåp, 1800-tal
Skåp, 1800-tal
Skåp, 1800-tal
Skåp, 1800-tal
Skåp, 1800-tal
Skåp, 1800-tal
Skåp, 1800-tal
Skåp, 1800-tal
Skåp, 1800-tal

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÅP, omkring slutet av 1800-talet, mörkbetsad furu, tvådelat, övre delen med ett dörrpar med bakomliggande hyllplan, nedre delen med ett dörrpar med bakomliggande hyllplan, beslag av mässing, höjd ca 200, bredd 110, djup 48 cm

Bruksslitage

585633

2018-10-31