Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOSÉ LUIS SANCHEZ (född 1926): Utan titel, signerad JL SANCHEZ, numrerad 198/1000, brons, sockel av plast, total höjd ca 13 cm
585641
2018-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här